KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnål 13036262
nr 1303 6262
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Torrnål, Triangle. Signerad, numrerad 42/98, daterad -75. Bladets mått: 76x56 cm
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 januari 2020
kl 20:39:20
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel